Z Bratislavy sa bude letieť aj na Maledivy, Seychely či do Vietnamu

Maldives 1993704_960_720.jpg
Maledivy pixabay.com

Nasledujúca správa poteší všetkých milovníkov cestovania. Z BTS sa cestujúci dostanú iba s jedným prestupom v Dubaji už aj do Číny, Austrálie, Singapuru, Maledív, Zanzibaru či Vietnamu.

Dohoda medzi leteckými spoločnosťami flydubai a Emirates – tzv. „codeshare“ (zdieľanie kódov) umožní našincom cestovanie za exotikou už od 8. novembra 2017. Cestujúci, ktorú budú letieť z Bratislavy, prestúpia do týchto destinácií iba raz- v Dubaji. Zahŕňať to bude iba jednu letenku s batožinou, ktorá bude smerovať z Bratislavy do cieľovej destinácie.

„Austrália, Singapur, Vietnam, Taiwan, Malajzia, Indonézia, India, Saudská Arábia, ale aj Seychely, Maledivy, Kuvajt či dokonca Južná Afrika sú od dnes dostupné pohodlne z Bratislavy vďaka spolupráci flydubai a Emirates,“ oznámil generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Letiska M. R. Štefánika v Bratislave Jozef Pojedinec.

Scenery 2846777_960_720.jpg
ryžové polia Mu Cang Chai Jen Bai, Vietnam

Destinácie, do ktorých sa bude dať z Bratislavy letieť sa rozšíria a bude zahŕňať aj lety do štátu Bangladéš, na Filipíny, ale aj do exotickej Ugandy, Tadžikistanu, Somálska, Eritrey, tiež do Sydney, Brisbane či Aucklandu a do vyše stovky ďalších miest.

Twelve apostles 2372379_960_720.jpg
Dvanásť apoštolov, Austráliapixabay.com

9. novembra 2017

Odporúčané články

Súvisiace témy:

Najčítanejšie za 24 hod