Vychutnajte si jedlo a víno v reštaurácií v blízkosti Nitry

Kalvin Pub
Kalvin Pub Kalvin Pub

Navštívte aj vy obec Rastislavice a zastavte sa na chutné občerstvenie v reštaurácii Kalvin Pub.

BRATISLAVA 1. júna (PR) – Milujete delikátne jedlo a radi si ho vychutnávate v príjemnej a pokojnej atmosfére? Je pre vás ideálnou formou oddychu posedenie pri kvalitnom víne a výbornom občerstvení, ktoré navzájom dolaďujú svoje chute? Ak áno, máme pre vás zaujímavý tip na reštauráciu v blízkosti Nitry v obci Rastislavice.

Jedlá len z kvalitných surovín

Reštaurácia Kalvin Pub pre vás každý deň pripravuje bohatý výber jedál z kvalitných surovín, ktoré spracovávajú na chutné pokrmy skúsení kuchári. Medzi nimi nájdete nielen tradičné jedlá, ale aj špeciality našich starých materí z dávnych slovenských kuchýň. Okrem nich si môžete pochutnať aj na mnohých šalátoch či chrumkavej pizzi. Samozrejmosťou je aj široký výber z nápojového lístka, ktorý zahŕňa mnohé teplé či studené nápoje a aperitívy. Jedlo a iné občerstvenie si môžete vychutnať v priestoroch reštaurácie či na terase. Novinkou v ponuke služieb je donáška jedál až k vám domov či do práce.

Kalvin Pub
Reštaurácia v Rastislaviciach ako miesto vašej oslavy

Pokojná atmosféra tejto reštaurácie v Rastislaviciach je ideálnym miestom na zorganizovanie súkromnej rodinnej oslavy, posedenia pre priateľov či firemnej akcie. Personál reštaurácie Kalvin Pub v Rastislaviciach sa postará o všetko podstatné, a vy si tak môžete naplno vychutnať prítomnosť vašich blízkych aj spolu s občerstvením, ktoré je pre vás pripravené. Akcie je možné zorganizovať nielen v samotnej reštaurácií, ale aj v jej vonkajších priestoroch, kde sa nachádza gril či ihrisko pre deti.

Kalvin Pub vám ponúka aj autentický priestor vínnej pivnice

Na usporiadanie menších súkromných akcií je určený aj priestor vínnej pivnice, ktorým reštaurácia Kalvin Pub disponuje. Vína z bohatej zbierky pochádzajúcej zo slovenských či zahraničných viníc a lahodné jedlo si preto môžete vychutnať aj v naozaj autentickej vínnej pivnici, z ktorej sála neobyčajná atmosféra. Tento priestor má kapacitu maximálne 12 miest, pričom kapacita hlavnej reštaurácie je 80 miest.

Navštívte aj vy obec Rastislavice a zastavte sa na chutné občerstvenie v reštaurácii Kalvin Pub. V prípade potreby sa môžete ubytovať v priľahlom penzióne.

1. júna 2015

Odporúčané články

Súvisiace témy:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR