Vianočné darčeky, ktoré potešia každého cestovateľa

Gifts for travelers.jpg
www.extrapackofpeanuts.com

Blížia sa Vianoce a keď máte v rodine milovníka cestovania, určite ho chcete niečím originálnym obdarovať. Neexistuje zrejme nič, čo by sa vyrovnalo dokonalému dobrodružstvu, no keď nemáte peniaze na letenky, môžete skúsiť šťastie a vybrať jednu z nasledujúcich drobností. 

Stieracia mapa

Ako sa originálne pochváliť a ukázať všetkým priateľom a známym, kde všade sta už boli? Kúpte si stieraciu mapu, s ktorou budete presne vedieť, kde všade ste boli a ktoré krajiny by sa oplatilo ešte navštíviť. Na prvý pohľad je to celkom obyčajná mapa. Keď však zotriete štát, v ktorom ste boli, zafarbí sa a bude sa farebne odlišovať od tých, ktoré ste ešte nenavštívili. Čo môže byť lepšie na inšpiráciu, ako toto?

Horizon33_2015 12 16_10 44 35.png
www.extradarcek.skwww.extradarcek.sk

V ponuke nájdeš aj mapu Európy či Českej republiky.

Horizon33_2015 12 16_10 46 25.png
www.extradarcek.skwww.extradarcek.sk

Prekladač

Keď sa vy, alebo váš priateľ ocitne v cudzine bez slovníka, rozhodne ho tento darček zachráni v nejednej situácii. Prekladač značky Hammacher Schlemmer si poradí s celými frázami a to nielen písomne. Dokáže prekladať do a z angličtiny v 24 európskych a 3 ázijských jazykoch. Obsahuje 210 000 cestovateľských fráz a okolo 1,8 milióna slov.

Translator.jpg
canew.global.ssl.fastly.net

Bedeker, kniha či predplatné cestovateľského časopisu

S týmto darčekom nikdy nič nepokazíte. Ak sa bojíte zariskovať a kúpa drahších darčekov by mohla výjsť nazmar, toto je overený dar, ktorý vždy poteší. Kniha o vysnívanej krajine či predplatné cestovateľského časopisu je výhodou.

Mallorca baedeker.jpg
www.mallorca.sk

BauBax bunda 

BauBax je bunda, ktorá je prezývaná „švajčiarsky nožík“ medzi bundami. Má množstvo funkcií, ktoré rozhodne ocení nejeden cestovateľ. Je veľmi praktická pre všetkých ľudí, ktorí sa nachádzajú na cestách, pretože disponuje okrem iného aj nabíjacími vreckami.

Horizon33_2015 12 16_11 21 39.png
www.businessinsider.com

17. decembra 2015

Odporúčané články

Súvisiace témy:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: Veron