Svetový deň turizmu spestrí BUBO cestovateľskými podujatiami

Luxusná ponorka ponúka romantické pobyty na morskom dne
Cow/Solent News

Cestovateľské podujatia oživia zaujímaví hostia vrátane najväčších slovenských svetobežníkov či vnučky thajského kráľa. Svojej premiéry sa dočká aj nultý ročník plávania cez Dunaj, ktorý spojí ľudí aj brehy.

Slovensko si spolu s celým svetom pripomenú Svetový deň turizmu, ktorý pripadá na 27. septembra. Pri tejto príležitosti pripravila cestovná kancelária BUBO Travel Agency zaujímavé podujatia, ktoré lákajú nielen svojou unikátnosťou, ale aj hosťami, ktorí svojou návštevou poctia naše hlavné mesto.

BUBO Travel Agency
Prvú z lákavých akcií pre milovníkov turizmu pripravila cestovná kancelária BUBO Travel Agency na pondelok 22. septembra 2014 v luxusných priestoroch lode na Dunaji Rivers club. Akcia OD PÓLU K PÓLU ZA 1 VEČER sa začína o 18:00 hodine a medzi hosťami bude aj samotná vnučka thajského kráľa, thajská princezná Bajrakitiyabha Mahidol. Zaujímavý program doplnia premietania, najznámejšie vína sveta návštevníkom predstaví profesionálny someliér. V tematickej miestnosti bude labužníkov čakať ochutnávka thajských špecialít, exotického ovocia aj ukážka tradičných tancov.

Druhá zo zaujímavých akcií v rámci Svetového dňa turizmu sa pod záštitou cestovnej kancelárie BUBO Travel Agency uskutoční dňa 27. septembra 2014 priamo na rieke Dunaj. Nultý ročník PLÁVANIA CEZ DUNAJ má netradičný cieľ – spojiť ľudí a brehy a ukázať nielen Bratislavčanom, že Dunaj je čistý a aj v súčasnosti je možné ho preplávať. Samozrejme, počas akcie bude zastavená lodná doprava, k dispozícii budú aj záchranné člny. Akcia sa začne o 13:00 hodine pri bratislavskom PKO, cieľ plavcov bude v lodenici pri Aušpici na petržalskej strane Dunaja.

Tretie podujatie sa uskutoční v pondelok 29. septembra pod názvom PRVÝ CESTOVATEĽSKÝ PONDELOK V RIVER’S CLUBE. Tradičné premietania BUBO sa budú od tohto dňa odohrávať každý pondelok o 18:30 práve v nádherných priestoroch lode River’s Club na pravom brehu Dunaja s jedinečným výhľadom na reštauráciu UFO a Bratislavský hrad. Prvý rozšírený večer s tromi premietaniami bude za cenu jedného v podaní najlepších sprievodcov BUBO.

Posledný z eventov je naplánovaný na štvrtok 2. októbra 2014 v historickej budove SND na Hviezdoslavovom námestí, kde sa uskutoční druhé stretnutie najscestovanejších Slovákov. Cestovateľské predstavenie bude moderovať Adela Banášová vo svojej šou s Lubošom Fellnerom, asi najväčším cestovateľom medzi Slovákmi. Prídu aj známe slovenské herečky Zuzana Tlučková a Marta Sládečková. Medzi hosťami bude aj nevidomý horolezec, ktorý sa s divákmi podelí so svojimi zaujímavými zážitkami z ciest. Akcia je dostupná len pre VIP klientov a partnerov, nie je určená pre bežnú verejnosť.

Fatehpur Sikri: Indické mesto víťazného Akbara
Tomáš Kubuš

PODROBNEJŠÍ PROGRAM PODUJATÍ

22.9. o 18:00 OD PÓLU K PÓLU ZA 1 VEČER v RIVER’S CLUBE:

Každý hosť má šancu vyhrať cool víkend s autíčkom MINI Cooper.

*PROGRAM VEČERA:*

*KINOPÓL*

*18:00 *Ľuboš a Pavel Fellnerovci – Príbeh BUBO

*19:05 *Etiópia a najkrajšie africké kmene – M. Čameková a M. Navrátil

*20:00 *Thajsko: usmievavá brána do Ázie – K. Abou Naboutová a J. Zelizňák

*20:55 *Neuveriteľná India a šťavnatý Nepál – M. Fitková a J. Ondrejčík

*21:50 *Vedomostný kvíz Od pólu k pólu o exotické balíčky

*22:20 *Karibik a kubánska vlna – K. Líšková a I. Strápek

*Medzi premietaniami vám profesionálny someliér predstaví najznámejšie vína z celého sveta.*

*GURMÁNPÓL – THAILAND*

V tematickej miestnosti Vás čaká ochutnávka thajských špecialít, exotického ovocia a ukážka tradičných tancov. Akcie sa osobne zúčastní aj Jej Veličenstvo princezná Bajrakitiyabha Mahidol – vnučka kráľa!

*FOTOPÓL*

Výstava cestovateľských fotografií z Afriky, Ázie a Antarktídy. Zábavné fotosteny, kde sa premeníte na domorodcov z konca sveta.

*BUBOPÓL*

Poraďte sa s najlepšími sprievodcami, kde je na svete najkrajšie. Využite najvyššie zľavy roka a splňte si svoj sen! Mobilný BUBO Base Camp je vám k dispozícii. Chill out zóna s terasou a nádherným výhľadom. Rytmy argentínskeho tanga a amerického jazzu z originálnych platní v podaní Gramophon Brothers. Tučné cigary priamo z Kuby.

*Vstupné: 10 €*

*29.9. o 18:30 **PRVÝ CESTOVATEĽSKÝ PONDELOK v RIVER’S CLUBE:*

BUBO premietania budú odteraz bývať každý pondelok o 18:30 v nádherných priestoroch lode River’s Club na pravom brehu Dunaja s výhľadom na UFO a

Bratislavský hrad. Prvý rozšírený večer s tromi premietaniami za cenu jedného v podaní najlepších sprievodcov BUBO.

*PROGRAM:*

Ľ. Fellner a M. Karniš – Keňa, Tanzánia, Zanzibar

J. Zelizňák – Chile, Argentína, Brazília

M. Fitková – Srí Lanka

*Vstupné:*

*2 €* – kinosedenie

*5 €* (welcome BUBO drink v cene) – sedenie pri kaviarenskom stolíku

22. septembra 2014

Súvisiace témy:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR