Nástroj Navi – navigácia pri výbere dovolenky

Settour
Settour Settour

Pomôcka pri výbere dovolenkovej destinácie podľa počasia, dĺžky letu a ceny

BRATISLAVA 1. decembra (PR) – Cestovateľský portál www.malyPrinc.sk vytvoril ďalší inovatívny nástroj, navigáciu na dovolenkové destinácie.

Nástroj Navi vám podľa zadaných kritérií teploty vzduchu a vody, dĺžky letu a ceny zoradí dovolenkové 5 najvhodnejších destinácií v každom mesiaci, ktoré spĺňajú požadované kritéria. Tieto kritéria sú preddefinované na vyhľadanie dovolenkovej destinácie s teplotou vzduchu 26 °C, teplotou vody 22 °C, pre 4* hotel na 7-10 dní, s cenou do 1000 € / os. Klient si samozrejme môže zadať svoje vlastné kritéria a tabuľka sa mu zodpovedajúco zmení. V prípade že si nájde vyhovujúci destináciu, klikne na ňu a zobrazí samu ponuka s množstvom hotelov s odletmi v danom mesiaci..

„Inovatívna sila nástroja Navi spočíva v tom, že si klient nemusí spustiť 6 vyhľadávaní ktoré následne porovná, na to, aby našiel najvýhodnejšie obdobie pre cestovanie do svojej obľúbenej destinácie, alebo najvýhodnejšiu destináciu v konkrétnom mesiaci. Každý má iné priority a tie si individuálne zadefinuje. Tak napríklad rodina s malými deťmi má prioritu v maximálnom čase letu do 4 hodín a teplotu vody nad 26 °C. Navi je obrovským prínosom hlavne v zimnom období keď stredozemné more je príliš studené na kúpanie“ vysvetľuje riaditeľ cestovateľského portálu malý Princ pán Andrej Maťko z CK Settour Slovakia.

Pozrite tu: http://www.malyprinc.sk/nastroje/navi

1. decembra 2014

Súvisiace témy:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR