Luxusná ponorka ponúka romantické pobyty na morskom dne

Luxusná ponorka ponúka romantické pobyty na morskom dne
Cow/Solent News

Ponorka s názvom Lovers Deep, ktorá sľubuje unikátny výhľad na podmorský svet, môže na želanie klienta zakotviť v ľubovoľnej destinácii v hĺbke do 200 metrov.

Hoteliéri sa krátko pred sviatkom sv. Valentína pretekajú v ponukách romantických pobytov. Cestovná kancelária Mile-Low Club sa v konkurenčnom boji rozhodla zaľúbených zlákať do neprebádaných hĺbok. Záujemcov, ktorí chcú spojiť relax s adrenalínom, pozýva desiatky metrov pod morskú hladinu.

Luxusná ponorka ponúka romantické pobyty na morskom dne
Cow/Solent News
Sieť ponoriek s názvom Lovers Deep odpočíva na dne Karibského mora, dokážu sa však presunúť na akékoľvek miesto podľa žiadosti klienta. V luxusne zariadenej ponorke si páry môžu vychutnať nielen výhľad na farebný podmorský svet, ale aj plnohodnotný servis.

V cene pobytu, ktorá sa šplhá na závratných 211-tisíc eur, je zahrnutá aj špeciálna ochutnávka jedál zameraná na prírodné afrodiziaká. Ustrice, kaviár, jemný čokoládový fondán s kúskami granátového jablka a ďalšie chutné chody servíruje osobný kuchár priamo na palube ponorky. Nechýba ani transfer na pláž rýchločlnom (za príplatok aj letecký), či šampanské do lupeňmi posiatej postele.

Odporúčané destinácie na zakotvenie ponorky sú koralové útesy pri pobreží ostrovného štátu Svätá Lucia alebo okolie bojovej lode, ktorá našla svoj domov na dne Červeného mora. Klient si však môže vybrať akékoľvek miesto, ponorka tam následne klesne do hĺbky 200 metrov.

„Páry si tu môžu oddýchnuť, uvoľniť sa a vychutnať si odľahlú izoláciu, ktorú vytvorí oceán medzi nimi a ostatným svetom,“ uviedol Oliver Bell, spoluzakladateľ spoločnosti Oliver´s Travels, ktorá spolupracuje na luxusnej ponuke. „Všetky naše nehnuteľnosti majú v sebe niečo jedinečné a originálne, ale Lovers Deep skutočne vyčnieva ako tá najnezvyčajnejšia,“ dodal Bell.

www.gizmodiva.com, www.dailymail.co.uk

5. februára 2014

Súvisiace témy:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: zz