Leto prišlo, no počasie mešká

cestovanie
www.letenkyletenky.sk SITA / AP

Počasie však má vlastný názor, a tak nám nezostáva nič iné ako sa s ním zmieriť. Leto bude teda s najväčšou pravdepodobnosťou nezvyklo chladné a upršané. Naša zlá nálada zo začiatku roka tak bude pokračovať. Všetci sme mrzutý a unavený z toho čo nám ponúka príroda. Ak sa predsa chcete vzoprieť jej diktátu a aspoň na pár dní vyraziť za teplom, rýchlo naplánujte svoj „dokonalý únik“. Dovolenku nemusíte plánovať mesiace, zbaliť sa dokážete aj za niekoľko hodín a v obchodoch zoženiete všetko potrebné bez čakania a objednávania tovaru. Veď spontánne akcie sú zväčša tie najlepšie a s last minute ponukami ušetríte aj zaujímavú sumu. Pekná dovolenka sa Vám tak začne ešte pred nástupom do lietadla. Lacné letenky Vám umožnia navštíviť aj vzdialenejšie miesta. Splniť si tak môžete aj svoj sen o exotickej dovolenke a nemusíte už viac pri výbere destinácie myslieť len na svoju peňaženku. Nech sa už rozhodnete pre akúkoľvek krajinu radšej si vopred zistite počasie, aby Vám náladu nepokazilo počasie podobné tomu nášmu, ale aj aby ste neboli zaskočený tropickými horúčavami. Vyberajte preto destinácie, ktoré zaručujú slnko ale aj priaznivé teploty pre Vás. Chcete sa predsa kúpať v mori, opaľovať a nie trčať na izbe či už pred dažďom alebo vysokými teplotami.

Ak už od zimy poctivo pracujete na svojej postave, ktorú chcete predviesť v tom najlepšom svetle v nových bikinách, určite Vám budú všetky ženy na pláži závidieť. Nie všetko sa však dá zmeniť pohybom. Ak Vás príroda neobdarila bujným poprsím, môžete to vyriešiť návštevou plastickej chirurgie. Aj v Žiline Vám spravia zväčšenie pŕs. Už sa tak nebudete musieť v zrkadle pozerať na malé o ochabnuté prsia. A Vaša dovolenka bude zasa o niečo krajšia.

Ak sa o zážitky chcete podeliť so známymi hneď, radšej si kúpte novú batériu do mobilu. Nebudete predsa viac času tráviť s telefónom na nabíjačke ako na pláži.

11. júna 2013

Súvisiace témy:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR