Ideálnu dovolenku môžete stráviť aj u nás

Ideálnu dovolenku môžete stráviť aj u nás
Ideálnu dovolenku môžete stráviť aj u nás SITA

Ak sa rozprávame o dovolenke, väčšina z nás si predstaví ležanie a pláži. Zahraničie je stále veľkým lákadlom, avšak v porovnaní s dovolenkou u nás, nenájdete veľký rozdiel v kvalite ponúkaných služieb. Výhodná je však najmä cena, keďže nemusíte ďaleko cestovať. Cestovný ruch u nás trpí najmä skutočnosť, že nám chýba more, čo je hlavným lákadlom turistov v prímorských letoviskách. Ak si však spočítate, koľko Vás vyjde dovolenka niekde v Chorvátsku a u nás, určite si dobre premyslíte svoje rozhodnutie.

Výhody Slovensko ponúka nielen vďaka priaznivej cene. Rovnako poskytuje plusy aj pre rodiny s deťmi, keďže tie znášajú hodiny cestovania veľmi zle. Oveľa viac dobrých zážitkov im môžete dopriať aj u nás.

Sme krajinou nielen pre turistov. Navštíviť môžete aj rôzne podujatia, či súťaže a koncerty. Medzi významné udalosti leta patrí aj Dobšinský kopec, a to najmä pre motoristických nadšencov. Ide predsa o preteky do vrchu, na ktorých je medzinárodná účasť vždy istá. Takýto víkend je zážitkom pre celú rodinu, odporúča ho aj Boris Kubovič, zástupca riaditeľa pretekov. Obzriete si tak rýchle autá a môžete držať palce svojim favoritom. Veď šport je aj o víťazstve a stávkovanie môže aj Vám priniesť nejakú tú výhru. To je totiž takou našou slabosťou.

Dovolenka na Slovensku však láka nielen cenou a kvalitou služieb, veľmi výhodná je najmä vďaka blízkosti, kedy nemusíte v aute stráviť hodiny než dorazíte do cieľa. Naviac sa nemusíte obávať chorôb, inak bežných v tropických krajinách, a tak si takýto oddych nevyžaduje špeciálnu prípravu. Stačí skontrolovať Vaše auto, ak je to potrebné vymeniť nejakú tú súčiastku, natankovať a môžete vyraziť. Ak sa obávate vysokých cien náhradných dielov kliknite sem. Nájdete tu totiž aj náhradné diely na VW za priaznivé ceny.

Aj keď v aute netrávime hodiny, horúčavy nás presvedčili, že autochladnička sa určite vyplatí.

26. augusta 2013

Súvisiace témy:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR