Hotel Crocus Štrbské Pleso – ideálna dovolenka pre rodiny!

Hotel Crocus Štrbské Pleso – ideálna dovolenka pre rodiny s deťmi!
Moderný apartmánový Hotel Crocus, ktorý sa nachádza v centre Štrbského Plesa, ponúka komfortný oddych s nadštandardnými službami – ideálny najmä pre rodiny s deťmi. Hotel Crocus Štrbské Pleso

BRATISLAVA 3. júla (PR) – Moderný apartmánový Hotel Crocus, ktorý sa nachádza v centre Štrbského Plesa, ponúka komfortný oddych s nadštandardnými službami – ideálny najmä pre rodiny s deťmi. A práve pre nich je počas prázdnin pripravená atraktívna akcia Leto v Tatrách!

Hotel Crocus svojimi službami a aktivitami vytvára ideálne podmienky na pohodlnú a rozmanite zameranú rodinnú dovolenku. V rámci Leta v Tatrách nájdete balíček Cvičíme s deťmi, kde sú športové aktivity s pomôckami spojené k kruhovým tréningom pre mamičky. Ak máte v rodine dieťa s astmou alebo inými dýchacími problémami, je tu jedinečná možnosť načerpať zdravie v rámci balíčka Liečebný pobyt.

Hotel ponúka aj kombinovaný pobyt na Štrbskom Plese a Sliezskom dome a pre najaktívnejšie rodiny je zasa pripravený Adrenalínový balíček. Kto si chce užívať prostredie Štrbského Plesa a Tatier, ale nemá záujem o stravovacie a iné doplnkové služby, určite môže využiť ponuku Ecconomy.

Na svoje si však prídu aj jednotlivci v rámci špeciálne nastavených balíčkov ako napríklad – Športové a bežecké pobyty alebo Wellness a relax. Svoje miesto tu majú aj firemné školenia, semináre a teambuildingy v ponuke balíčka Firemná klientela.

Hotel Crocus Štrbské Pleso

Apartmány ponúkajú aj vybavenie pre deti

Hotel, ku ktorému sa dostanete akýmkoľvek dopravným prostriedkom, poskytuje nadštandardné ubytovanie v 50 veľkoryso riešených apartmánoch typu Exclusive, Comfort a Classic. Apartmány sú vybavené zariadenou kuchynkou, LCD TV so satelitným pripojením na internet, telefónom, oddelenou kúpeľňou a WC, šatníkom a fénom. Apartmány Comfort a Exclusive majú vo svojej ponuke aj krb, ktorý umocní atmosféru romantického večera.

Hotel venuje špeciálnu pozornosť deťom a v každom apartmáne sa nachádza detská stolička, postieľka, stupienok alebo detský nočník či podsedák. Počas pobytu sa môžu zapojiť do rozmanitých súťaží alebo sa zabaviť na podujatiach. A ak si chcú rodičia oddýchnuť vo wellness, o ich ratolesti bude postarané v detskom kútiku.

Hotel Crocus Štrbské Pleso

Kulinárske špeciality medzinárodných kuchýň

Unikátne gurmánske zážitky pri lákavých chutiach moderných domácich i zahraničných špecialít vás čakajú v hotelovej reštaurácii pre 70 osôb. Môžete si vyberať z polpenzie, zloženej z výdatných raňajok z variácie teplých pokrmov, obľúbených syrových mís, cereálií pre štíhlu líniu, ako aj z lahodnej večere. Samozrejmosťou je detské menu a nechýba ani rozprávkový detský lístok s omaľovankou. V útulnej kaviarni vám zasa pripravia kvalitné esspreso alebo netradičné latte s malinovým čili dipom.

Hotel Crocus Štrbské Pleso

Okrem pobytu vám hotel ponúka aj relax

Športovo založení hostia Hotela Crocus môžu využiť multifunkčné športové ihrisko (basketbal, futbal, tenis, volejbal) a na recepcii si kedykoľvek zapožičať športové potreby. V ponuke sú aj Nordic Walking palice a pre deti sa radi šantia na trampolíne alebo v nafukovacom hrade. Po náročnej túre určite poteší privátny wellness s jacuzzi, fínska sauna či hydromasážne sprchy.

Hotel Crocus Štrbské Pleso

Turistika v prekrásnych prírodných scenériach

Štrbské Pleso a malebné prostredie poskytuje návštevníkom komplex aktivít na čerstvom horskom vzduchu. Zároveň je výborným východzím miesto na túry na vrcholy Kriváňa, Rysov, Lomnického štítu a nádherná prechádzka okolo Štrbského plesa sa dá vychutnať v každom ročnom období aj s najmenšími deťmi. Okolo jazera je vybudovaný chodník v dĺžke 2,25 km apo dlhých rokoch bolo opäť obnovené člnkovanie na jazere. Priamo na Štrbskom Plese sa nachádza aj tzv. „Areál snov“, kde sa okrem iných zaujímavostí nachádzajú aj skokanské mostíky, sedačkové lanovky a areál pre deti.

Kompletnú ponuku hotela Crocus Štrbské Pleso nájdete na: www.hotel-crocus.eu alebo na Facebooku Hotel Crocus

3. júla 2015

Odporúčané články

Súvisiace témy:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR