Exotika z Viedne bez prestupovania

Exotika z Viedne bez prestupovania
Exotika z Viedne bez prestupovania Settour

Po rokoch kedy letecké spoločnosti v rámci zefektívňovania rušili svoje priame linky do vzdialených destinácii, čím sa doba cestovania stále predlžovala a komfort zhoršoval, máme konečne aj dobré správy z leteckého priemyslu: Letecká spoločnosť CONDOR rozšírila sieť svojich letov o 3 priame lety z Viedne do najpopulárnejších exotických destinácii počas zimnej sezóny: Mombasa v Keni, Punta Cana v Dominikánskej republike a Varadero na Kube. Letieť sa bude v týždennom rytme čo umožňuje dovolenkárom si vybrať medzi 7 a 14 dňovým pobytom, respektíve na 6 alebo 13 nocí čistého pobytu v destinácii.

Settour
AUSTRIAN Airlines ponúka v zimnej sezóne už každoročne priamy let z Viedne na Maldivy. A letecká spoločnosť EVA Air už vyše 20 rokov ponúka priame spojenie do Bangkoku a to počas celého roku, štyri krát týždenne.

O tendenciách tohtoročnej zimnej sezóny hovorí riaditeľ cestovateľského portálu malý Princ Andrej Maťko: „Dĺžky dovoleniek do exotických cieľov sa skracujú, ale cestuje sa častejšie a aktívnejšie. Nie je nezvyčajné že si Slováci odskočia do tepla na týždeň alebo predlžený víkend – načerpať energiu počas daždivej jesene u nás.“ „Tipom sezóny je pre mňa určite Keňa, ktorá posledné roky trpela kvôli politickej nestabilite, ale kam sa teraz turisti, kvôli dobrému pomeru ceny k službe a jedinečnej možnosti vidieť africké zvieratá voľne v prírode na safari, vracajú. A je to jediná destinácia bez veľkého posunu času a tým aj bez jet-legu“, uzatvára Andrej Maťko.

Settour

www.malyPrinc.sk

28. augusta 2013

Súvisiace témy:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR