Chystáte sa na dovolenku? Tieto veci by ste si mali overiť ešte pred tým, ako si zarezervujete hotel

hotel
pixabay.com

Hotely majú množstvo bezplatných výhod pre cestovateľov, ktorí sú dostatočne dôvtipní na to, aby sa na ne opýtali. Veľa týchto vecí totiž nenájdete priamo v izbách, preto si hostia ani nedokážu predstaviť, že sa na ne môžu opýtať.

Tu je zoznam bezplatných výhod či výhod na prenájom, o ktorých sa nezabudnite informovať, keď si nabudúce budete rezervovať hotel. Ak na to náhodou zabudnete, skúste sa opýtať už priamo v hoteli. Ukázalo sa totiž, že môžete dostať takmer všetko, od zapožičania GoPro kamery až po kulmu, ktorú vám na požiadanie pošlú priamo do izby.

Nabíjačka na telefón a adaptér

nabíjačka

Ak si náhodou zabudnete svoju nabíjačku alebo len nemáte vlastný adaptér, opýtajte sa na recepcii; často tam mávajú takéto zariadenia navyše práve pre takéto prípady.

Lepšie vankúše

vankúše

Niektoré hotely majú „vankúšové menu“, ktoré hosťom umožňuje vybrať si vankúš podľa preferencií.

Požičovňa áut

auto

Prenajatie dobrého vozidla zadarmo? Aj toto ponúkajú niektoré hotely, ktoré majú spolupráce s automobilkami. Napríklad Thompson Chicago spolupracuje s Lexusom, Rancho Valencia Resort & Spa ponúka niektoré modely Porsche a Beverly Wilshire vám umožní sa previezť v Rolls-Royce.

Podložka na jogu

podložka na cvičenie

Aj tí, ktorí radi počas cestovania cvičia, si prídu na svoje. Viacero hotelov má v ponuke podložky na jogu/cvičenie, ktoré si môžete zapožičať a rozprestrieť priamo v izbe.

Súprava na šitie

nite

Táto vec sa môžete stať vaším najlepším priateľom, keď vám odpadne gombík či sa vám roztrhne nejaký kus oblečenia.

Zubná pasta a zubná niť

dentálna hygiena

Základné toaletné potreby ako zubná niť a zubná pasta si môžete zapýtať aj od hotela. Niektoré dokonca dávajú aj holiace potreby.

Zábava pre deti

farbičky

Namiesto balenia všetkých hračiek pre vaše deti sa skúste v hoteli, ktorý si chcete rezervovať, opýtať, či nemajú nejaké farbičky, maľovanky a podobné záležitosti v ponuke.

Stolné hry

stolné hry

Mnoho hotelov vám na požiadanie môže zapožičať aj nejaké stolové hry. Ak je to niečo, čo vás baví a chcete tým tráviť večery, nezabudnite sa opýtať, či má hotel takéto niečo v ponuke.

20. decembra 2015

Odporúčané články

Súvisiace témy:

Najčítanejšie za 24 hod