5 najlepších prázdninových ciest s CK BUBO

BUBO
BUBO BUBO

BRATISLAVA 18. februára (PR) – Máte už cestovateľský plán s deťmi na prázdniny v roku 2015? Urobte si ho teraz a zažite nezabudnuteľnú dovolenku! Vybrali sme pre Vás najobľúbenejšie rodinné zájazdy z ponuky cestovnej kancelárie BUBO, s ktorými môžete vyraziť do sveta počas školských prázdnin.

VEĽKONOČNÉ PRÁZDNINY:

Orlando, Jamajka 2.4. – 13.4.2015

Vhodné pre deti od 4 rokov

Raj rodinnej zábavy na príjemnej Floride s najväčšou koncentráciou atrakcií na svete. Každý deň Vás čaká neuveriteľný rozprávkový svet – stretnete sa s Disney postavičkami, nazriete do zákulisia najúžasnejších filmových efektov, zatajíte dych pri akrobacii kosatiek, zažijete viac než 25 jázd na bláznivých kolotočoch a na konci si doprajete all inclusive oddych na krásnych karibských plážach Jamajky. Vydržíte toľko radosti?

Cena od 1744 €

Srí Lanka 2.4. – 12.4.2015

Vhodné pre deti od 8 rokov

Ideálna kombinácia oddychu a poznania, ako stvorená pre rodinnú dovolenku. Užijete si teplé more a krásne pláže, tajomnú džungľu a množstvo zaujímavých budhistických pamiatok, ktoré berú dych. Srí Lanka je živou botanickou záhradou. Vašim sprievodcom bude MUDr. Ľuboš Fellner osobne (zakladateľ a majiteľ CK BUBO), ktorý so svojimi tromi deťmi už roky poznáva svet!

Cena od 1162 €

BUBO

LETNÉ PRÁZDNINY:

Nórsko na veľkej lodi 4.7. – 11.7.2015

Vhodné pre deti od 3 rokov

Najvýhodnejší spôsob, ako spoznať najkrajšiu (a najdrahšiu) krajinu Európy. 7 nocí v kajute bez nutnosti sťahovania. Slovenský sprievodca – odborník na Škandináviu, výborná plná penzia, kvalitný program. Plavba po najkrajšom aj najdlhšom európskom fjorde, prehliadka Bergenu aj Stavangeru, jazda najkrajšou železnicou Nórska. V cene aj doprava do prístavu. Prihláste sa teraz a zabezpečte deťom nezabudnuteľné letné prázdniny!

Cena od 690 € s plnou penziou!

BUBO

Thajsko, Malajzia, Singapur 10.7. – 24.7.2015

Vhodné pre deti od 8 rokov

Dokonalá exotika pre veľkých aj menších. Povozte sa na tuk-tukoch po bláznivých uliciach Bangkoku, na dlhochvostých loďkách cez plávajúce trhy a pomedzi ostrovy v tvare dračích zubov, na kajakoch po mangrových zátokách a na slonoch po kaučukových plantážach. Nechajte si opice skákať po hlave a farebné rybičky zobať z ruky. Obdivujte najkrajšie dvojičky na svete v Kuala Lumpur, mrakodrapy v Singapure a vybláznite sa v azúrovej vode na najkrajších plážach Ázie.

Cena od 1247 €

BUBO

Dánsko z rozprávky 19.8. – 24.8.2015

Vhodné pre deti od 4 rokov

V sympatickom rodisku Lega nikto nesmie vynechať Legoland – neuveriteľný svet zložený z miliónov malých kociek. Tým sa to však zďaleka nekončí. Budete kŕmiť raje, potápať sa so žralokmi, vyskúšate najdlhšiu šmykľavku Dánska a neskutočné kolotoče, v zoologickej záhrade prejdete 3 svetadielmi plnými zvierat a v safari autobuse sa ocitnete medzi voľne sa pohybujúcimi šelmami – presne ako v Afrike. Na záver krásna Kodaň a všetky Andersenove rozprávky.

Cena od 949 €

BUBO

Miesta na zájazdy sa rýchlo míňajú, ozvite sa nám skôr, ako sa predá posledné! Informácie alebo tlačený katalóg plný detských divov sveta žiadajte na adrese bubo@bubo.sk

18. februára 2015

Súvisiace témy:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR